Iva Bauerová
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 

Příběhy našich klientů

 
     
 

Jména pisatelů jsou pozměněna

Dobry den paní Bauerová,
Cítím se mnohem lépe.  Co se změnilo je, že mě opustily strachy o zdraví dítěte, co jsem prožívala. Občas se objeví, ale spíše  v souvislosti, že shlédnu nějaké záběry v televizi nebo čekám v ordinaci lékaře na výsledky, ale co je jiné je, že mi tam okamžitě naskočí určité přesvědčení, že u mě to bude dobré, proč bych já neměla být schopna porodit zdravé dítě.  Toto se mi strašně ulevilo.
Jolana

Dobrý den
vše se vylepšilo a Leonka už ty tiky má o hodně méně. Myslím , že to je na dobré cestě. Moc Vám děkuji.  Horová

Ještě jednou děkuji za pomoc, setkání mi moc pomohlo. Zbavila jsem se strachu. Jsem spokojená., pracuji na sobě, věnuji se zase svým zálibám, tanci, cvičím, začala jsem chodit na angličtinu a chci si udělat pokročilejší zkoušku Cambridge. Okolí mi říká, že jen zářím a nechápou, jak celou situaci zvládám.
Monika

Dobrý den paní Bauerová,
 jsem moc ráda,  že jsem Vás navštívily  Klárka i já jsme klidnější a zdá se mi i to pomočování se utlumilo. Jsou samozřejmě chvilky klidnější a chvilky kdy to není úplně ono,  ale hlavně záleží na mojí náladě Myslím, že se hodně změnilo
Děkuji moc
Novotná

Dobrý den
První dny jsem to pozorovala i já .  Dalibor neodmlouval. Reagoval na prosbu hned na poprvé. To ustoupilo.  Ale on sám má dojem , že s otcem se již tak nehádá.  A  že nemají konflikty
Holá

Dobrý den,
Vítek vytrvale odmítá spát mimo domov. Doma je však schopen usínat i po tom, co já i manžel spíme. Což je posun. V prvním únorovém týdnu by měl jet na fotbalové soustředění. Tak uvidíme, jestli se to podaří.
Kosová

Dobrý den, paní Bauerová
Určitě se nám hodně posunuly věci v rodině dopředu a jsme za to vděční. Já jsem chvilku po návštěvě u Vás nemohl spát, ale má koncentrace přes den se výrazně vylepšila. Po nějakém čase se to s tím spánkem vylepšilo. Ale určitě si myslím, že se u Vás zase objevíme, spíše jako oblast prevence
Krátká

Dobrý den, paní Bauerová,
v prosinci jsem u Vás byla se synem Kubou (koktání, úzkosti) a změnu pozorujeme velkou nejen my, ale i blízké okolí. Kuba je klidnější, usměvavý, dokáže být na návštěvě u babiček i bez nás, rodičů, což dříve vůbec nešlo. I řeč se zlepšila. Hodně si vyprávíme, jezdíme s ním na výlety bez dvojčat, každý večer děláme hezkou představu, trénujeme vypouštění emocí...
Moc mě zaskočilo, když jsem rušila své objednání u Vás před týdnem, z důvodu padnutí hlídání dvojčat a když se to Jakub  dozvěděl, tak začal brečet a opakoval, že musím, prostě musím k Vám jet. Nebylo možné mu vysvětlit, že nemá kdo pohlídat jeho sourozence, jak velké bylo jeho naléhání. Až jsme z toho měli s manželem husí kůži.
Málková

Dobrý den,
Ondra je na tom lépe a mluví plynuleji.
Cibulová

Dobrý den paní Bauerová
Mirek byl přes prázdniny spokojené dítě...asi proto, že většina jeho problémů souvisí se školou...ale zatím chodí týden a jsem moc překvapená, že tam chodí úplně v pohodě. Je fakt, že je to pro něj teď nové-začíná šestou třídu a už nemají jednu učitelku, ale na každý předmět někoho jiného a toho jsem se strašně bála...říká, že zatím je všechno v pohodě. Je jiný, přijde mi rozumnější. Tak snad to bude dobré. Pokud by nám zase posmutněl-ráda se na Vás zase obrátím!! A já jsem na tom od poslední návštěvy u Vás také lépe. Není to ještě 100%, ale mluvím s manželem už mnohem víc v klidu, když mu chci říct něco co nechce slyšet, už se tolik nebojím!
moc Vám děkuji
Věra Ponocná

Dobrý den, paní Bauerová,
tak jsem, myslím, došla k určitému prozření. Dnes mi došlo, že můj hlavní problém je, že jsem ve svém dosavadním životě neprojevovala svou vnitřní sílu, že jsem se vždy nechala vláčet životními událostmi a zdráhala jsem se převzít zodpovědnost za svůj život, za svoje směrování. Tak samozřejmě nemůžu ani navázat kvalitní partnerský vztah, protože se druhému dám a sebe potlačím. Tak jsem se tedy rozhodla pracovat na své vnitřní síle a na jejím posilování. Proto mě taky furt tlačil (tlačí) ten žaludek. Pro celý proces je samozřejmě lepší, že tu Zdeněk se mnou není. Já musím začít být více sama sebou a pak se uvidí.
Děkuji Vám mnohokrát za Vaši pomoc, myslím, že měla na můj vývoj velký vliv. ¨
Monika Dubová

Dobry den,
Asi před dvěma lety jsem byla u paní Ivy na kineziologii s mým synem Davídkem (byly mu tehdy 4 roky).Pracovala nakonec paní Ivana skrze mě. Řekla bych, že v mnoha ohledech se Davídek  zlepšil. Pokud budete mit čas, ráda bych se k Vám zase objednala. Přiletíme z Floridy na návštěvu za rodinou v lednu.. Pokud budete mít volné nějaké odpoledne v tuto dobu, přijeli  bychom za Vámi.
Pavla B.

Dobrý den
Mám pocit, že se Tomáš celkově zlepšil. Je klidnější, emoční projevy nejsou tak silné a agresivní. Uvidíme jak se bude projevovat nadále. Užíváme ty bachovky.
Děkuji mockrát.
Nela Milá

Dobrý den Ivo,
Adam je na tom o moc líp než jste ho viděla v září. Ve škole se to uklidnilo, kluci už si ho nevšímají a jeho sebevědomí je na tom taky o moc líp. V noci spí a svědění už ho také tolik netrápí. Občas se stav malinko zhorší, ale už to není tak strašné jako o prázdninách.
Srdečně Vás zdravíme já i  Adam  děkujeme ze velikou pomoc.
Ať se Vám daří a kdyby zase nastal nějaký problém, vím kam se obrátit.
Dana Písková

Dobrý den, milá paní Bauerová,
často si na Vás vzpomenu, zejména v posledních dnech – Eliška chodí sama do patra do koupelny i do postele, sice do naší, ale sama, to před návštěvou u Vás nebylo... V noci spí mnohem klidněji. Na záchod mě sice budí, ale beru to jako fakt  Jsem moc ráda, že jsme k Vám zavítaly.
Ulrychová

Ahoj  Ivo.
Je to již nějaký čas, co jsem s Majkou  navštívila Váš ZAHRADNÍ RELAX a konečně můžu napsat, že na Majce , no vlastně i na mě, jsou zřetelné velké změny.
Majka je stále veselá, plná energie, dokonce se zúčastnila závodu ve florbalu a získala medaili za druhé místo. Odjezdy a pobyty u otce zvládá v pohodě.
Já jsem v pohodě a věřím, že bude ještě líp.
Jo také používáme modrou vodu na koupání (jen když svítí sluníčko).
Díky, díky , díky moc, že jste.
Minská Martina

Dobrý den paní Bauerová,
Začátek školy je zatím v pohodě.
Co se týče zánětu močových cest, celé léto i když byla pořád ve vodě bylo bez problému.
S pozdravem Nová

Dobry den paní Bauerová
Už mi je lépe, vaše terapie mi pomohla... Ještě bych si potřebovala vyřešit par věci, chtěla jsem vás v nejbližších dnech kontaktovat.
Lucka Krátká

Dobrý den,
Žaneta  už zase jí tak jako dříve. Díky Vám.
Moc děkuji Ponocná

Dobrý den paní Bauerová,
Chtěla jsem Vám moc poděkovat za terapii, kterou jsem u Vás prošla. Vaše postřehy z mého raného dětství jsem hned probrala s mamkou a všechny neduhy, které jste odhalila, jsme spolu rozebraly. Mamka si na spoustu věcí upamatovala( můj pobyt v nemocnici bez rodičů, její šok v době těhotenství...). Snažím se držet rad, které jste mi dala a cítím se dobře. Nicméně jste mi moc pomohla, takže bych chtěla pokračovat v očistě těla dál. Určitě se k Vám na další terapii objednám. Ještě jednou děkuji. Mějte se krásně.
Petra Tkadlecová

Ahojky Ivo,
mám skvěle reakce od mých prvních klientu po kurzu ONT ... kamarádce začal spát v noci chlapeček, druha se přestala hádat s přítelem,  těším se na další přínosy!!  Potřebovala jsem Ti to sdělit
Měj se úžasně.
Andrea Modrá

Dobrý den paní Bauerová,
Kde začít. V každém případě odpadlo  její vztekání a křičení u všeho co jí nejde, nechce.... zmírnilo se to.... hodně pomohlo že jsme si daly spolu znamení když začne 'startovat' aby si uvědomila že takhle ne....
Uvidím,  jak to bude pokračovat od září se školou...to bylo od návštěvy u vás už úplně v pohodě... daly jsme si 'pravidla' a paráda...
Moc děkuji Beranová

Dobry večer
Můžu Vám sdělit, že můj problém je o mnoho %lepši a stále na něm pracuji. Dá se říci,, úspěch na 80 -90%.  . Moc děkuji za pomoc a Váš  zájem.
Eva Pilníková

Dobrý den paní Bauerová,
Pokud jde o Tadeáše, z počátku jsem určitě měla moc dobrý pocit. Působil na mě hodně uvolněně .
Je to moc šikovný kluk a řekla bych, že je uvolněnější, samostatnější....co se týče fungování doma určitě.
Moc děkuji
Němcová

Dobrý den
Nerad hodnotím a nerad nahlas říkám, že je něco skvělé, aby se to nepokazilo. Kromě projektu, o kterém jsem Vám říkal, se všechny věci posunují. Projekt má zřejmě ještě čas. Teď řeším stavbu domečku, kde budeme bydlet a potom se těším na další výzvy.
Děkuji Vám
Karel Cukr

Dobrý den
Petr většinou dobré. Občas se při určitých příležitostech chová tvrdohlavě, ale ty stavy smutku nemá.
Děkuji
Kovandová

Dobrý den,
Aleš je teď opravdu klidnější. K žádnému úzkostnému stavu zatím nedošlo. Jeví se celkově spokojenější.
Jsem ráda, že jsme vás navštívily.
Ještě jednou děkuji.
S pozdravem  Žáková

Dobrý den ,
Cítím se dobře, už mě nezajímají negativní věci, třeba i manžel když má spatnou náladu, už se ho nevšímám.
Děkuji moc, jste skvělá.
Gábina

Ahoj Ivo
Byla jsem u tebe s  dcerou  Nikolkou. Každopádně se věci vyvíjí k lepšímu.  Po devíti letech, co je na světě jsme si k sobě našly a nacházíme cestu.  Je to super, až mě to dojímá.  Ivo Moc děkuji
 
Dobrý den p. Bauerová,
vše co jsme spolu řešily s uvolnilo a věci se uvedli do přirozeného pohybu. Cítím se více v klidu. Mám pocit, že má cesta je jasnější. Snažím se stále na sobě pracovat, vše jde jednodušeji než dříve. Moc Vám děkuji
S pozdravem  Květnová  Helena

Dobrý den paní Bauerová
Hned v úvodu Vám musím napsat, že jsem až takové změny u syna  Ondry nečekala.  Během 3 dnů nastala obrovský posun k lepšímu doma i ve škole.  Paní učitelka se mnou hovořila a povídala, že Ondra ve  škole od návštěvy u Vás, je jiné dítě.  Moc ji zajímalo, kde jsme byli.  Doma také je vše  v naprostém pořádku.
Moc děkuji  Vurmová

 
     
     
  Cesta naděje - facebook  
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

  Videa a příběhy

 

Kontakty

Úvodní strana

 
         
linka seda