Iva Bauerová
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 

Metoda ONT - odstranění negativních témat

 
     
 

Semináře ONT - Odstranění negativních témat

Na semináři ONT se naučíte eliminovat stresové situace a negativní vzpomínky  z podvědomí a buněčné paměti těla. Díky tomu začnete měnit svou realitu.

Na seminářích ONT  autorka metody Iva Bauerová s každým pracuje individuálně. Seminář ONT probíhá v přátelském prostředí menších skupin. Metoda ONT je velmi jednoduchý systém, jehož výsledek můžete na sobě cítit  již první den semináře. Budete si umět pomoci  ve vztazích, fyzické i psychické nepohodě,   ve financích,  v práci,  všude tam, kde máte potíže.  Žijte vědomý život, ne život uložených stresů  a negativních vzpomínek.

Dvoudenní seminář  ONT  Odstranění negativních témat Vám přinese ucelenou teorii a praxi potřebnou pro  běžnou aplikaci v každodenním životě.  Podíváme se společně na to, proč se vám v některých  oblastech života nedaří.

Struktura semináře

Seminář je koncipován tak, aby byl jednoduchý a srozumitelný.   Nemusíte mít žádné speciální nadání ani vzdělání.  Cílem je, aby všichni absolventi semináře ONT  měli hlavně praktické znalosti.

Termíny seminářů a přihlášky ( klikněte )

Osobní konzultace  ONT

Emocionální, fyzické nebo psychické zážitky, se ukládají do buněčné paměti  mozku i těla. Tyto nepříjemné zážitky, které si již ani nemusíme pamatovat, vyvolávají v našem životě, nízké sebevědomí, strachy, neúspěch, přecitlivělost, nemoci. Naše minulost zásadně ovlivňuje přítomný okamžik.

Co s tím?

Najít zdroj - negativních vzpomínek a odstranit je. Při práci s ONT se vzpomínky projevují jemnými emocemi (např. obava, lítost, nejistota) nebo jemnými fyzickými projevy (např. zabrnění prstů, mírný tlak v hlavě, sevření na hrudi). Tyto vzpomínky a rekce na ně se dají ve spolupráci klienta a terapeuta najít a rozpustit. Celý koncept terapie je navržen tak, aby pro klienta i terapeuta byl příjemný a účinný.

Termíny seminářů a přihlášky ( klikněte )

 
     
     
  Cesta naděje - facebook  
     
   
 
 
     
  Semináře ONT Odstranění negativních témat  
 
Semináře ONT Odstranění negativních témat
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

  Videa a příběhy

 

Kontakty

Úvodní strana

 
         
linka seda